לאורך השנים פגשנו לא מעט קונספטים באירועים ובחתונות בכלל. ביקרנו כמעט בכל פינה בעולם, חגגנו חגים מגוונים ותרבויות רבות, ובנינו תפריטים בצבעים וצורות שונות, ובכל זאת כשעדי וגל הודיעו לנו על הרעיון שלהם לתפריט קונספט הופתענו.

כבר 17 שנים שאנחנו וגן אירועים "הנחלה" עובדים יחד, שתי משפחות, שני צוותים ומטרה משותפת אחת – אירוע בלתי נשכח לזוג שבחר להתחתן אתנו.

עדי וגל

אנחנו פגשנו את עדי וגל בפעם הראשונה בערב הטעימות, אומנם שוחחנו קודם בטלפון אבל שום דבר לא היה יכול להכין אותנו, וכנראה גם אותם לסיום המפתיע והקסום של הערב המיוחד הזה.
התחלנו את הטעימות כמו תמיד – עם מנות קבלת הפנים, באן סיני, טעמי השוק, ברבוניה ומנות אהובות נוספות. משם אל המנות העיקריות עם תוספות חמות, דגים, עופות, ואיך אפשר שלא – האנטריקוט. לקינוח – הקינוחים, חלקם קרים וחלקם חמים: סורבה תפוח עץ, קרמבל ורבים טובים אחרים.
לאורך הערב הסברנו, חידדנו ועברנו על דגשים ושאלות. הכל התנהל כרגיל.
כשהגענו לשלב הסיכומים הודיע גל בחגיגיות – תשמעו, הכל היה טעים.

כמובן ששמחנו לשמוע שכל התפריט המגוון שהגשנו היה טעים ללא רב, אך השיחה המשיכה – "אני מפקיד את מלאכת הרכבת התפריט בידכם, אתם המקצוענים", הוא הצהיר, גם זה עוד לא היה מפתיע. קראנו לשני השפים הכוכבים שלנו והצגנו להם את בקשתו של גל בתמיכתה של עדי. הם הבטיחו כי יבנו את התפריט ויעבירו אל הזוג ממש בימים הקרובים.
וזה הזמן לתופים ברקע ולהכרזה המפתיעה!
גל ועדי הסתכלו אחד על השני ופה אחד אמרו "לא לא, אנחנו לא רוצים לדעת כלום". כאן הגיע החלפת המבטים שלנו, וגם אנחנו בתזמורת מנוצחת היטב שאלנו פה אחד "מה בעצם אתם אומרים?". ההסבר היה פשוט וקל – עדי וגל והמשפחות שלהם כל כך אהבו את כל המנות שהם החליטו שהחתונה תהייה בקונפסט  "תפריט חתונה בהפתעה", פשוט כמו שזה נשמע וכמו שהם הסבירו לנו – אתם בוחרים את המנות שהולכות להיות מוגשות ואנחנו נגלה יחד עם האורחים ביום האירוע עצמו.

קייטרינג עלי דפנה|תפריט בהפתעהבונים תפריט חתונה

מזל שיש לנו שני כוכבים בצוות (השפים, כן?) שלקחו את האתגר המיוחד בשתי ידיים (ארבע בעצם..), והתחילו בעבודה. כשהתקרב תאריך האירוע הם שלחו אלינו למשרד בחגיגיות את התפריט ואנחנו עשינו ניסיון אחרון לבדוק את רמת הרצינות בנוגע לקונספט, הודענו לעדי וגל כי התפריט שלהם מוכן והאם הם ירצו להציץ בו, קיבלו בחזרה "לא" ברור ויציב והבנו שהקונספט קורה ומתקיים.

היום זה היום

היום המיוחל הגיע, מזג האוויר היה מדהים וחתונת שישי צהריים נראתה כמו הדבר הטבעי באותו יום. קצת לפני השעה 12 בצהריים וממש רגע לפני שראשוני האורחים מגיעים לגן תפסנו את עדי וגל וישר קיבלנו דיווח – "וואו, מדהים. הגישו לנו חלק מהמנות לחדר חתן כלה, וואלה הצלחתם להפתיע אותנו!".

מקווים שאתם לא רעבים כי החלטנו להביא לכם טעימה קטנה מהמנות שהוגשו בקבלת הפנים:
עמדה עשירה של "מסבחה לבנונית": תבשיל של גרגרי חומוס חמים וטחינה, ירקות שרופים באש גלויה, שמן זית של כורכום ושאטה, לאפות, מיני פראנה עבודת יד, תערובת זיתים מתובלים ו"מאסייר" של ירקות טריים
וכוכבת קבלת פנים (בעיננו) היתה עמדה של סלט קיסר בהרכבה 'על הרגע': תערובת של חסות, אנשובי, צלפים, קרוטונים, שרי צבעוני, מלפפון בייבי, צנוניות, פרגית במרינדה. ו 2 ויניגרטים לבחירה: ויניגרט קלאסי / ויניגרט קיסר.

קייטרינג עלי דפנה|תפריט בהפתעה
אפילו לנו בצוות המכירות היה קשה לעזוב את הגן מרוב סקרנות לדעת מה הם חושבים גם על המנות העיקריות אז ארגנו לעצמנו דרינק מפנק, התרגשנו יחד איתם בחופה וחיכינו בסבלנות. החיוך שלהם רק הלך והתרחב, הם היו מאושרים לפחות כמונו. התפריט היה "בדיוק מה שחיפשנו ואפילו יותר".
כוכבת המנה העיקרית היתה לדעתנו – עמדת החריימה החרפרף, תודו שזה פשוט מתבקש ביום שישי, עם החלות והטחינה בצד.

שירותי קייטרינג לאירועים | חריימה

רגע לפני שהתחילו הריקודים הצלחנו לתפוס אותם עם אבי השף, מתהלכים בין השולחנות בגן בגאווה.
אחרי הטעימות כבר לא היה לנו ספק שמדובר בזוג מיוחד שהולך להיות לו אירוע מיוחד ביותר. אבל רק כשהיינו בתוך התהליך, בחרנו, חשבנו וגיבשנו את התפריט לחתונה הראשונה שלנו עם תפריט חתונה בהפתעה, רק אז הבנו עד כמה הם יוצאי דופן וזורמים.

תודה לכם עדי וגל על שנתתם לנו להפליג עם הדמיון וליצור בעבורכם קונספט כל כך מיוחד!

קייטרינג עלי דפנה|תפריט בהפתעה

 

המאמר מאת קסניה טיכונוב, מנהלת שיווק דיגיטלי, קייטרינג עלי דפנה