לא יאומן, קיץ 2018 כבר מאחורינו. אם תשאלו אותי העונה הזו עברה קצת מהר מידי.  אומרים שככל שאתה מתבגר אתה מרגיש את הזמן עובר יותר מהר, חבל… דווקא היה כיף…

כשמדובר בחתונה בנחלה כל אחת נראית ומרגישה אחרת, אבל בכל עונה יש את אלו שנחרטות בזיכרון… וזוגות שתופסים פינה חמה בלב…
למשל, הגיעו אלי ממש עכשיו זוג לטעימות וכבר כשראיתי את שם המשפחה של החתן הרגשתי שזו לא הפעם הראשונה. אז לא טעיתי, ואכן בקיץ 2014 ערכנו חתונה לאחיו – שישי צהרים, תפריט איטלקי מהודק היטב, ואורח אחד, הרמטכ"ל בזמנו, בני גנץ בג'ינס וטי שירט צנועים (יש גברים שפשוט אי אפשר לשכוח, לא?)
אז באמת באמת שמחים על המגמה של האחים שחוזרים להתחתן אצלנו שוב – כי אין מחמאה גדולה מזו.

ולענייננו – מי היו 3 חתונות העונה אשר ישרדו את מרחק הזמן והזיכרון? כאלו שהשאירו חותם?

החתונה עם התפריט המרשים ביותר

התואר ללא ספק מגיע ליפעת וחזי.
חתונה שהתקיימה באוקטובר, בגן אירועים הנחלה לכ- 600 אורחים, בהפקת נטע ומאיה המקסימות מאיוונטיב ובעיצובה של הגדולה מכולן: ולדה לבית "ולדיס".

כמה שאני קינאתי באורחים שהגיעו באותו הערב. התפריט נבחר ברוחב לב ומתוך תשומת לב לכל פרט גדול כקטן. הקו המנחה לאורך כל הדרך היה – אין דבר כזה "אין".
ולדה המעצבת תעיד שעבדה כמו 4 שוזרים באותו הבוקר. כמוה, שקד גם צוות המטבח שלנו על חומרי הגלם האיכותיים שנבחרו לפאר את האירוע:
כבד אווז על הפלנצ'ה וגם כפטה, מזולף עם ריבת סקרלוטה. טונה אדומה – סשימי וסביצ'ה עם גרגר נחלים ויוזו. קרפצ'יו של פילה בקר ושל פלמידה לבנה עם ויניגרט שבור של שחלות עגבניה.. ואלו רק מקצת המנות – תראו כמה יפה זה היה…

במנות העיקריות המנטרה הייתה: "גם וגם".

גם פילה לברק טרי וגם סלמון בעשבי תיבול (כי "אולי מישהו יעדיף סלמון?" ) לצד אספרגוס, קייל, שעועית רחבה, בצלי שאלוט צלויים.
גם פילה בקר בציר יין אדום וגם אנטריקוט אנגוס משובח, ובל נשכח את הירקות האציליים: קרעים של תפ"א, בטטה ,תפ"א סגול, בטטה סגולה, ראטה.
גם עוף שלם וגם אנטיפסטי של ירקות העונה. והכל ברוחב לב, בנדיבות ואהבה.

אין ספק שכולנו התפעלנו גם מעמדת הסיגרים המקצועית שהופעלה במהלך כל הערב.

החתונה המרהיבה ביותר

מפיקה אחת ו-4 חברות ציוד חברו יחד להקמת החתונה האחרונה של עונת קיץ 2018, כמו שאומרים "גראנד פינאלה", בניצוחה של שיר הדר. אפילו מזג האויר נאלץ לעמוד דום מול הנחיות ההפקה באותו הערב 🙂

ההקמה לחתונתם של עמית ונועם נערכה במשך יומיים ועוצבה ע"י מירו מ"פלוריסט". "הנחלה" נראתה באותו הערב בדיוק כמו שתוכנן, מרהיב ולא פחות:

קייטרינג עלי דפנה קבלת פנים גן אירועים הנחלה

התפריט הנבחר היה ים תיכוני מובהק עם מנות מרגשות ביותר.
"טריו של חציל", 3 ורסיות של חצילים בטעמים מעודנים. קובנייה פילה בקר לצד קרקרים הום מייד, וצ'ייסר עם הברמן ב"עגלה היוונית"
אורחים ברי מזל, כבר אמרתי?

קייטרינג עלי דפנה קבלת פנים

והכנאפה… אוי הכנאפה… כנאפה של בר ים עם ירקות חרוכים, שערות קדאיף, תרד לח, גרגרי כוסברא, עשבים קצוצים, צאזיקי טבעוני וטחינה הר ברכה. מי יזמין שוב את הכנאפה שנוכל להתענג על טעמו המופלא?

קייטרינג עלי דפנה קבלת פנים

המנות העיקריות תוכננו בסגנון "מטבחים פתוחים" כאשר בכל "מטבח" הוצב תנור לאפיית דגים "על הרגע" והוגשו מנות עיקריות קלאסיות מתפריט קייטרינג עלי דפנה. שהועשר בסלט פנצנ'לה של עגבניות ערבה ולזניה ארטישוק ירושלמי טבעונית לטובת כלל האורחים.

הבנות שנכנסו לנו ללב

יעל & יעל, הידועות בכינוי "היעליז" נכנסו לחיינו ביולי 2017 ומרגע שנכנסו כבר קצת הצטערנו… "על מה?" – תשאלו. אל תתביישו…
צמד הבנות ההיסטרי הזה התחתן באפריל השנה וידענו שזהו. כמוהן כבר לא יהיה, ונצטרך כל העונה להתגעגע. רבנו ביננו מי יערוך להן את הפגישות, מי יישב איתן על הבר, ומי יעשה איתן צ'ייסר. מיותר לציין שניצחתי, כן?

קייטרינג עלי דפנה חתונה בגן אירועים הנחלה

ומה הופך אדם לכזה שמפזר סביבו אבק כוכבים? וזוגיות לכזו שגורמת לך לרצות לחסות קצת בצילה? הבנות הללו הן הדבר הכי מלוכד וחברי וכייפי. המשפחה שלהן היא הדבר הכי תומך ומפרגן. באמת שאנחנו יכולות רק לאחל להן שיקבלו חזרה בחייהן המשותפים קצת מהאור הזה שהן מפיצות סביבן.

והחתונה? טרופית ומהממת בעיצובה של ולדיס. עם פלמינגו אחד ורוד וגדול במרכז הבריכה.

קייטרינג עלי דפנה חתונה בגן אירועים הנחלה

שישי צהרים, מריצת בירות, חריימה דג ים ושמש שהפציעה לה מבין העננים. ככה אנחנו אוהבות לזכור אותה – ונהנות לזכור אותן.

אז מה תביא איתה עונת החתונות של 2019?
תלוי רק בכם ♥

הכתבה מאת ללי שטוף, מנהלת שיווק, קייטרינג עלי דפנה